Wypożyczalnia sprzętu gastronomicznego

Zorganizowanie dużej imprezy wymaga odpowiedniego przygotowania. Oprócz odnalezienia odpowiedniego lokalu organizator musi zadbać o odpowiednie wyposażenie. Między innymi o wyposażenie gastronomiczne.

Wypożyczenie sprzętu

Jeżeli nie jesteśmy właścicielami dużego lokalu gastronomicznego nabycie sprzętu do wyposażenia bufetu, stołu, sztućców, szkła i porcelany w bardzo dużych ilościach może być problematyczne. W takiej sytuacji możemy zdecydować się na zakup koniecznego sprzętu lub na jego wypożyczenie.

W zależności od tego, czy potrzebujemy sprzętu na event firmowy, na wesele czy też na duże spotkanie rodzinne zapotrzebowanie i wymagania będą nieco inne, aczkolwiek w znakomitej większości wypadków dużo rozsądniejszym rozwiązaniem będzie wypożyczenie odpowiedniego sprzętu. Decydując się na taki krok (w zależności od wielkości imprezy) możemy oszczędzić od kilku do kilkunasty tysięcy złotych.

Atrakcyjne ceny

Porcelana, szkło, sztućce, a także dekoracje i tekstylia to podstawowe elementy oferty, którą zaoferować może wypożyczalnia sprzętu gastronomicznego w Krakowie http://horecaservice.pl/ . W zależności od produktu nabyć możemy sztućce lub talerze w cenie od 20 do 30 groszy za sztukę.

Sytuacja wygląda podobnie w przypadku szkła oraz podstawowych tekstyliów. Z kolei z największym wydatkiem wiąże się decyzja o skorzystaniu z oferty wypożyczenia sprzętu bufetowego (zwykle ok. kilkudziesięciu złotych) oraz mebli.