Segregator niezbędnym akcesorium w miejscu pracy

Segregatory stanowią przydatne akcesorium dla sekretarek, osób prowadzących firmę ale i również dla uczniów, wykładowców oraz studentów. Ten uniwersalny gadżet biurowy charakteryzuje się odpornością na zarysowania. Jest on chroniony od wewnętrznej strony, specjalną wyklejką papierową. Tego typu materiał chroni zawartość przed zabrudzeniami. Akcesoria biurowe mają za zadanie porządkowanie oraz archiwizowanie dokumentów.

Produkty biurowe, które pozwalają zachować właściwą organizację pracy

Segregator stanowi obowiązkowe must have w miejscach, w których chce się zachować właściwą organizację pracy. Na wyposażeniu tego akcesorium znajduje się mechanizm dźwigniowy, charakterystyczne oczko grzbietowe, metalowe okucia, etykietki do opisów. Warto wiedzieć, że mechanizm dźwigniowy z dociskiem w zdecydowany sposób ułatwia wkładanie oraz wyjmowanie kartek.

Akcesoria biurowe z wymienną etykietą na grzbiecie

Najczęściej w środowisku biurowym używany jest segregator a4. Można w nim przechować pisma urzędowe oraz wiele innych ważnych dokumentów. Posiada on dobrą gramaturę i świetnie chroni zawartość. Oczko grzbietowe ułatwia wyciąganie segregatorów biurowych z półek, co stanowi duży walor. Akcesoria biurowe wyposażone są w wymienną etykietę na grzbiecie Dzięki nim, można z łatwością znaleźć wszelką dokumentację, regulaminy, dane osobowe pracowników oraz wiele innych. Dodatkowo, posiadają one:

  • wzmocnione oczko grzbietowe na palec,
  • wyklejkę papierową,
  • mechanizm dźwigniowy,
  • pokrycie lakierowaną folią.