Uroczysta oprawa wielkich imprez

Komunia, chrzciny, wesele albo rocznica to ważne dni, gdy przy biesiadnym stole spotykają się członkowie rodziny i przyjaciele. Bywa, że są to imprezy których uczestnicy liczeni są w setkach!
Jak zaaranżować stół, aby wyglądał niezwykle elegancko i odświętnie a każdy gość czuł się przy nim swobodnie i wygodnie?
Przykrycie blatów pięknymi obrusami, postawienie ozdobnej zastawy porcelanowej, szkła, kwiatów i świec, to nie wszystko. Stojące wzdłuż stołu rzędy jednakowych, udekorowanych krzeseł na pewno zrobią wrażenie na każdym wchodzącym do sali.

Maskowanie niedoskonałości i nie tylko

Dla każdego decydującego się na organizację wielkiej imprezy postawienie przy stole kilkudziesięciu identycznych krzeseł to nie lada wyzwanie, Najlepiej więc zdecydować się na współpracę ze specjalistami od aranżacji stołów – dobra wypożyczalnia pokrowców na krzesła rozwiąże problem nieładnych, niejednakowych, podstarzałych krzeseł.

Pokrowce w uniwersalnych rozmiarach, w jasnych kolorach, czyste i niewygniecione na miejsce uroczystości w dowolnym punkcie kraju przywiezie firma kurierska. Wkładając do przesyłki pokrowce na krzesła wypożyczalnia doda do każdego kompletu szeroką, ozdobną szarfę, która służy do mocowania pokrowca na krześle.
Szarfa nie tylko stabilizuje i utrzymuje pokrowiec na miejscu, ale również zdobi krzesło. Może być to element w tym samym kolorze, co cały pokrowiec lub w kolorze dowolnym, wybranym przez zamawiających usługę.

Wesele i po weselu…

Szalona zabawa ma różny przebieg. Czasem coś się wyleje, zaplami. Warto więc zamówić kilka kompletów pokrowców więcej, aby w razie potrzeby dokonać wymiany.

Po imprezie nie trzeba się martwić praniem i prasowaniem – w kosztach wypożyczenia wliczona jest usługa pralnicza. Wystarczy zdjąć pokrowce z krzeseł i odesłać je właścicielowi. Tak prosty sposób aranżowania stołu biesiadnego możliwy jest dzięki działalności firm wyspecjalizowanych w wypożyczaniu elementów wystroju sal na uroczystości – po co więc kupować nowe meble czy szyć własne pokrowce, skoro za niewielkie pieniądze można je na kilka dni wypożyczyć?